Martinus College

  • Home
  • Nieuws
  • Leerlingen
  • Ouders
  • De school
  • Groep 8
  • Werken bij
  • Martinusnieuws

    • havo/vwo nieuws
    • vmbo nieuws
    • mediatheeknieuws
  • mavo nieuws

Handig!
  • Activiteiten buiten school
  • Electronische Leer Omgeving
  • Magister
  • Mediatheek
  • Publicaties
  • Rooster bekijken?
  • Restaurant
  • Webmail

Schoolfoto's bekijken?

Gegevens
Categorie: Martinusnieuws
Gepubliceerd op woensdag 30 november -0001 00:00

In november 2011 heeft de schoolfotograaf foto's gemaakt van alle leerlingen en klassen van het Martinuscollege. Ouders)/verzorger(s) kunnen aangeven welke foto's van hun kind zij willen bestellen. De klassen- of groepsfoto's kunt u bekijken op de website van de fotograaf.

 

Leerlingen krijgen voor de kerstvakantie van hun mentor een kaart met een voorbeeld-portretfoto. Op deze kaart kunnen ouders/verzorgers aangeven of ze portretfoto’s en/of de klassen- of groepsfoto willen bestellen. De volledig ingevulde kaart met daarop de éénmalige machtiging stuurt u op. Als u geen foto’s wilt bestellen hoeft u niets te doen.


De klassen- of groepsfoto’s kunt u bekijken op de website van de fotograaf. 

Klassen- of groepsfoto's bekijken?

 

 

Tweet

  • Contact
  • Disclaimer
  • Sitemap

Martinuscollege • De Aanloop 6 • 1613 KW Grootebroek • 0228 510300 • Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.