Het Martinuscollege heeft een Erasmus+ subsidie gekregen voor het internationale project ‘Fluency in water 2016’. Een tweejarig vakoverstijgend project met uitwisselingen met Bulgaarse en Turkse leerlingen.


Internationaal georiënteerde samenleving

Deelnemen aan internationale projecten is heel belangrijk in een samenleving die internationaal georiënteerd is. Daarnaast verrijkt deelname het curriculum en verruimt het blikveld van leerlingen. 

Het project is in schooljaar 2016/2017 gestart met leerlingen in atheneum en gymnasium leerjaar 3. Door middel van Engelstalige filmpjes presenteren leerlingen zich aan de leerlingen van de Bulgaarse en Turkse school. Ook worden presentaties gemaakt over watermanagement in Nederland.

 

Uitwisselingen met Bulgarije en Turkije

Een selectie van leerlingen doet ook mee aan de uitwisselingen binnen dit project. In 2017 zijn Bulgaarse en Turkse leerlingen op bezoek gekomen in Nederland en zijn onze leerlingen naar Bulgarije geweest.  In 2018 zijn onze leerlingen op bezoek geweest in Turkije. 

Het project is in juli 2018 afgesloten.