Criminaliteit komt overal voor. Het vernietigt levens en rukt hele gezinnen uit elkaar. Om leerlingen uit mavo 3 zich hiervan bewust te laten worden, hebben wij op 14 maart 2019 bezoek gehad van Jack Keijzer.


Leven en burgerschap

Jack Keijzer is de vader van Pascal Keijzer, die in 2008 is vermoord binnen het drugscircuit. Een circuit dat Jacks’ leven voorgoed heeft veranderd. In zijn gastles voor het vak leven & burgerschap maakte hij onze leerlingen duidelijk dat verdovende middelen overal om ons heen zijn; in de discotheek, bij de sportclub, in de grote stad en helaas ook in onze pittoreske dorpsomgeving.

Ogen openen

Met zijn aangrijpende verhaal nam hij onze leerlingen mee terug in de tijd, in de hoop dat het ogen opent en leerlingen in laat zien dat zij ver weg uit de buurt van drugs moeten blijven.